Jeżeli chcesz, aby podróżowanie kojarzyło się z komfortem, bezpieczeństwem i przyjemnością to dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do skorzystania z naszej szeroko pojętej oferty transportowej na terenie Krakowa i całej Polski. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem świadczącym usługi w zakresie transportu osób, transferów lotniskowych oraz przewozu osób niepełnosprawnych. Organizujemy również szereg wycieczek po okolicach Krakowa, współorganizujemy je
z zaufanym biurem podróży Poland Active Kraków. Naszym celem jest zapewnienie Państwu komfortowych i bezpiecznych warunków przejazdu. Korzystając z naszych usług poczują Państwo, jak przyjemne może być podróżowanie. Cechuje nas profesjonalizm a naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz dostosowanie się do jego potrzeb.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy profesjonalistami. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, dostosowując transport i program wycieczek do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wszystkie ceny dopasowujemy do możliwości każdego Klienta.

Jak działamy?

Dostosujemy się do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi. Jesteśmy gotowi do pomocy na każdym etapie Państwa podróży.

Nasze motto

PROSTO
DO CELU !