Wybierz jedną ze specjalnych promocji jakie przygotowaliśmy dla Ciebie:

1. Przy rezerwacji transferu w obie strony otrzymasz specjalny rabat.

Aby otrzymać zniżkę podczas rezerwacji transferu za pomocą formularza, zaznacz opcję „W obie strony” specjalna cena wygeneruje się automatycznie.

2. Dodatkowy rabat 10% na wszystkie wycieczki prywatne w języku angielskim.

Jeśli zarezerwowałeś z nami transfer lotniskowy (w jedną lub dwie strony) to jesteś upoważniony do otrzymania specjalnego rabatu na wszystkie wycieczki prywatne. Rabat zostanie naliczony podczas regulowania kosztu imprezy turystycznej. Można będzie tego dokonać bezpośrednio po przyjeździe do Krakowa – w siedzibie naszego biura lub u naszego przedstawiciela, który będzie się Państwem opiekował podczas pobytu w Krakowie.

3. Specjalne zniżki w wybranych punktach na terenie Krakowa.

Podczas pobytu w Krakowie można skorzystać ze ze specjalnych zniżek w wybranych punktach. Wśród nich znajdziecie Państwo restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami i wiele innych. Na hasło Taxi Bus Kraków lub po okazaniu naszej wizytówki otrzymają Państwo specjalną zniżkę. Listę punktów wyślemy po dokonaniu rezerwacji.

Dla Państwa wybraliśmy te najlepsze, sprawdzone miejsca które cieszą się dużą popularnością ze względu na swój unikatowy charakter i wysoką jakość świadczonych usług.